
calcActive())">
€ 0,50
Excl. BTW:
€ 0,41
€ 0,42
Excl. BTW:
€ 0,35
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073001
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
14% Korting
Omschrijving / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 UNC 1/4"x3/4" verzinkt
Deze cilindrische binnenzeskantbout met UNC draad 1/4"x3/4" voldoet aan DIN 912. De bout is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 12.9, met een treksterkte van 1200 N/mm². De verzinkte laag geeft goede bescherming tegen roest. De kop heeft een diameter van 9,5 mm en een hoogte van 6,4 mm. De draaddikte is 6,35 mm en de lengte 19,05 mm. De bout heeft 20 draden per inch en wordt aangedreven met een binnenzeskant van 4,8 mm. Geschikt voor stevige verbindingen in machines, werktuigen en montagewerk waar hoge sterkte nodig is.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 6,4 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 9,5 |
| L (inch) | 3/4 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| B (mm) | 19,05 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 4,8 |
| Aantal draden per inch | 20 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 0,50
Excl. BTW:
€ 0,41
€ 0,42
Excl. BTW:
€ 0,35
Excl. BTW:
