
calcActive())">
€ 0,64
Excl. BTW:
€ 0,53
€ 0,54
Excl. BTW:
€ 0,45
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073002
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 UNC 1/4" x 1" verzinkt
Deze cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 met UNC-draad 1/4" x 1" is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 12.9. De verzinkte laag biedt bescherming tegen roest en verlengt de levensduur. De bout heeft een kopdiameter van 9,5 mm en een kophoogte van 6,4 mm. De binnenzeskant (4,8 mm) maakt stevig aandraaien mogelijk zonder de kop te beschadigen. Met een treksterkte van 1200 N/mm² is deze bout geschikt voor zware verbindingen in machines en constructies. Betrouwbaar en precies volgens ISO 4762, ideaal voor industrieel gebruik en werkplaatsen.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 6,4 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 9,5 |
| L (inch) | 1 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| B (mm) | 25 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 4,8 |
| Aantal draden per inch | 20 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 0,64
Excl. BTW:
€ 0,53
€ 0,54
Excl. BTW:
€ 0,45
Excl. BTW:
