
calcActive())">
€ 0,80
Excl. BTW:
€ 0,66
€ 0,68
Excl. BTW:
€ 0,56
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073003
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
16% Korting
Omschrijving / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 UNC 1/4" x 38,1 mm verzinkt
Deze cilindrische binnenzeskantbout volgens DIN 912 is gemaakt van staal in kwaliteit 12.9. De bout heeft een diameter van 1/4 inch (6,35 mm) en een lengte van 38,1 mm. Door de verzinkte afwerking is hij beter beschermd tegen roest en slijtage. De kop heeft een binnenzeskant van 4,8 mm en een diameter van 9,5 mm. De draad is UNC met 20 draden per inch. Deze bout past goed bij toepassingen in machines, metaalconstructies en onderhoudswerk. Dankzij de hoge treksterkte van 1200 N/mm² is hij sterk en betrouwbaar, ook bij zware belasting.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 6,4 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 9,5 |
| L (inch) | 1 1/2 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| B (mm) | 25 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 4,8 |
| Aantal draden per inch | 20 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 0,80
Excl. BTW:
€ 0,66
€ 0,68
Excl. BTW:
€ 0,56
Excl. BTW:
