
calcActive())">
€ 0,97
Excl. BTW:
€ 0,80
€ 0,82
Excl. BTW:
€ 0,68
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073004
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 UNC 1/4"x2" verzinkt
Deze cilindrische binnenzeskantbout voldoet aan DIN 912 en heeft een UNC-draad van 1/4" met een lengte van 2 inch (50,8 mm). De bout is gemaakt van sterk staal met kwaliteitsklasse 12.9 en een treksterkte tot 1200 N/mm². De verzinkte laag biedt goede bescherming tegen roest. De kop heeft een diameter van 9,5 mm en een hoogte van 6,4 mm. De binnenzeskant-aandrijving van 4,8 mm zorgt voor een stevige grip bij het vastdraaien. Deze bout wordt vaak gebruikt in industriële constructies en machinebouw waar hoge sterkte vereist is.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 6,4 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 9,5 |
| L (inch) | 2 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| B (mm) | 25 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 4,8 |
| Aantal draden per inch | 20 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 0,97
Excl. BTW:
€ 0,80
€ 0,82
Excl. BTW:
€ 0,68
Excl. BTW:
