
calcActive())">
€ 0,21
Excl. BTW:
€ 0,17
€ 0,17
Excl. BTW:
€ 0,14
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073015
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
18% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 933 6,35x15,88 staal 8.8 verzinkt UNC draad 1/4" 20 tpi
Deze zeskantbout DIN 933 met UNC draad 1/4"-20 is gemaakt van staal in klasse 8.8. De bout heeft een diameter van 6,35 mm (1/4") en een lengte van 15,88 mm (5/8"). De verzinkte laag beschermt tegen roest en slijtage. Door de zeskantkop is de bout makkelijk vast of los te draaien met sleutelmaat 7/16". De draad is gelijkmatig en sterk, wat zorgt voor een vaste verbinding. De treksterkte is 800 N/mm², wat deze bout geschikt maakt voor stevige verbindingen in machines, montagewerk of herstellingen in de werkplaats. Betrouwbaar, sterk en duurzaam voor dagelijks gebruik.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 4,14 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 5/8 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| S (inch) | 7/16 |
| Aantal draden per inch | 20 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 0,21
Excl. BTW:
€ 0,17
€ 0,17
Excl. BTW:
€ 0,14
Excl. BTW:
