
calcActive())">
€ 1,14
Excl. BTW:
€ 0,94
€ 0,96
Excl. BTW:
€ 0,79
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073021
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
16% Korting
Omschrijving / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 verzinkt 5/16" x 25,4 mm UNC
Deze cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 van staal 12.9 is sterk en betrouwbaar. De bout heeft een draad van 5/16" UNC met 18 draden per inch en een lengte van 25,4 mm. De kop heeft een diameter van 11,9 mm en een hoogte van 7,9 mm. De verzinkte laag beschermt goed tegen roest en slijtage. Dankzij de binnenzeskant-aandrijving van 6,4 mm past de bout stevig en kun je krachtig aandraaien zonder de kop te beschadigen. Met een treksterkte van 1200 N/mm² is deze bout geschikt voor zware belasting in industriële toepassingen en werkplaatsgebruik. Voldoet aan ISO 4762.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 7,9 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 11,9 |
| L (inch) | 1 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 25,4 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 6,4 |
| Aantal draden per inch | 18 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 1,14
Excl. BTW:
€ 0,94
€ 0,96
Excl. BTW:
€ 0,79
Excl. BTW:
