
calcActive())">
€ 1,49
Excl. BTW:
€ 1,23
€ 1,27
Excl. BTW:
€ 1,05
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073022
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 UNC 5/16" x 38 mm verzinkt
Deze cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 is gemaakt van sterk staal met kwaliteitsklasse 12.9. De bout heeft een UNC-draad van 5/16" en een lengte van 38,1 mm. De kop heeft een diameter van 11,9 mm en wordt aangedreven met een binnenzeskant van 6,4 mm. Door de verzinkte laag is de bout goed beschermd tegen roest. De hoge treksterkte van 1200 N/mm² zorgt voor een stevige verbinding in zware constructies. Geschikt voor gebruik in machines, montagewerk of industriële toepassingen waar kracht en betrouwbaarheid nodig zijn. Voldoet aan ISO 4762.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 7,9 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 11,9 |
| L (inch) | 1 1/2 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 28 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 6,4 |
| Aantal draden per inch | 18 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 1,49
Excl. BTW:
€ 1,23
€ 1,27
Excl. BTW:
€ 1,05
Excl. BTW:
