
calcActive())">
€ 0,35
Excl. BTW:
€ 0,29
€ 0,30
Excl. BTW:
€ 0,25
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073037
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
13% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 933 7,94x15,88 staal 8.8 verzinkt UNC 5/16" zeskantkop
Deze zeskantbout DIN 933 heeft een draadmaat van 5/16" (7,94 mm) en een lengte van 15,88 mm. De bout is gemaakt van staal met sterkteklasse 8.8 en is verzinkt voor extra bescherming tegen roest. De draad is grof UNC met 18 draden per inch. De bout heeft een zeskantkop met een sleutelwijdte van 1/2 inch en een kophoogte van 5,15 mm. Door de combinatie van sterk staal en verzinkte laag is deze bout geschikt voor stevige verbindingen in machines, metaalconstructies en werkplaatsen. Voldoet aan DIN 933 en ISO 4017 normen.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 5,15 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 5/8 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| S (inch) | 1/2 |
| Aantal draden per inch | 18 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 0,35
Excl. BTW:
€ 0,29
€ 0,30
Excl. BTW:
€ 0,25
Excl. BTW:
