
calcActive())">
€ 2,00
Excl. BTW:
€ 1,65
€ 1,69
Excl. BTW:
€ 1,40
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073542
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 Staal 12.9 Verzinkt 3/8" UNC x 25,4 mm
Deze cilinderkopbout met binnenzeskant voldoet aan DIN 912 en is gemaakt van sterk staal in klasse 12.9. De verzinkte laag beschermt goed tegen roest. De bout heeft UNC-draad met een maat van 3/8" en een lengte van 25,4 mm (1 inch). De kopdiameter is 14,3 mm met een kophoogte van 9,5 mm. De binnenzeskant van 7,9 mm zorgt voor stevige grip bij montage. Dankzij de hoge treksterkte van 1200 N/mm² is deze bout geschikt voor veeleisende constructies in werkplaatsen en machines. De maatvoering is exact, wat zorgt voor een betrouwbare passing en langdurige verbinding.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 9,5 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 14,3 |
| L (inch) | 1 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| B (mm) | 25,4 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 7,9 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 2,00
Excl. BTW:
€ 1,65
€ 1,69
Excl. BTW:
€ 1,40
Excl. BTW:
