
calcActive())">
€ 1,49
Excl. BTW:
€ 1,23
€ 1,27
Excl. BTW:
€ 1,05
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073999
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 11,11x44,45 staal 8.8 verzinkt UNC 7/16" (14TPI)
Deze zeskantbout DIN 931 heeft een diameter van 11,11 mm (7/16”) en een lengte van 44 mm. De bout is gemaakt van staal met sterkteklasse 8.8 en heeft een treksterkte van 800 N/mm². De draad is van het type UNC met 14 draden per inch. De kop heeft een hoogte van 7,1 mm en wordt vastgezet met een sleutel van 5/8”. Door de verzinkte laag is de bout goed beschermd tegen roest. Dit type wordt vaak gebruikt in machines, werkplaatsen en industriële toepassingen waar een sterke en betrouwbare verbinding nodig is. De bout heeft een zeskantkop en voldoet aan ISO 4014.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 7,1 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 11,11 (7/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 7/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 3/4 |
| Ø d (inch) | 7/16" |
| B (mm) | 29 |
| S (inch) | 5/8 |
| Aantal draden per inch | 14 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 1,49
Excl. BTW:
€ 1,23
€ 1,27
Excl. BTW:
€ 1,05
Excl. BTW:
