
calcActive())">
€ 3,48
Excl. BTW:
€ 2,88
€ 2,96
Excl. BTW:
€ 2,45
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074459
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 verzinkt UNC 1/2"x1½"
Deze cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 12.9. De bout heeft een verzinkte laag die goed beschermt tegen roest en slijtage.
De draad is van het type UNC met een maat van 1/2" en 13 draden per inch. De lengte is 1½ inch (38,1 mm) en de kop heeft een diameter van 19 mm. De binnenzeskant van 9,5 mm zorgt voor een stevige grip bij het aandraaien.
De treksterkte van 1200 N/mm² maakt deze bout geschikt voor belasting in zware constructies of machines. Betrouwbaar, nauwkeurig en bestand tegen hoge krachten in industriële toepassingen.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 12,7 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 19 |
| L (inch) | 1 1/2 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| B (mm) | 38 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 9,5 |
| Aantal draden per inch | 13 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 3,48
Excl. BTW:
€ 2,88
€ 2,96
Excl. BTW:
€ 2,45
Excl. BTW:
