
calcActive())">
€ 4,99
Excl. BTW:
€ 4,12
€ 4,25
Excl. BTW:
€ 3,51
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074687
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 14,29x57,15 staal 8.8 verzinkt UNC 9/16" zeskantkop
Deze zeskantbout DIN 931 heeft een diameter van 14,29 mm (9/16") en een lengte van 57 mm. De bout is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8 en heeft een treksterkte van 800 N/mm². De draad is van het type UNC met 12 gangen per inch. De verzinkte laag beschermt goed tegen roest en slijtage. Door de zeskantkop kan de bout makkelijk worden vastgedraaid met sleutelmaat 13/16". De kophoogte is 9,1 mm en de schroefdraadlengte bedraagt 35 mm. Deze bout is geschikt voor stevige verbindingen in constructies, machines en industriële toepassingen waar hoge sterkte nodig is.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 9,1 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 14,29 (9/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 9/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 2 1/4 |
| Ø d (inch) | 9/16" |
| B (mm) | 35 |
| S (inch) | 13/16 |
| Aantal draden per inch | 12 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 4,99
Excl. BTW:
€ 4,12
€ 4,25
Excl. BTW:
€ 3,51
Excl. BTW:
