
calcActive())">
€ 5,49
Excl. BTW:
€ 4,54
€ 4,67
Excl. BTW:
€ 3,86
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074690
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 14,29x88,9 staal 8.8 verzinkt UNC 9/16" zeskantkop
Deze zeskantbout DIN 931 met maat 14,29x88,9 mm is gemaakt van sterk staal in klasse 8.8. De bout heeft UNC-draad 9/16" en is verzinkt voor een goede bescherming tegen roest. De kop is zeskantig en makkelijk vast te zetten met een standaard sleutel van 13/16". Door de treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor stevige metalen constructies en machinebouw. De lengte van 89 mm en het deel met schroefdraad van 35 mm zorgen voor een betrouwbare bevestiging. De verzinkte laag verlengt de levensduur, ook bij zwaar gebruik in werkplaats of industriële omgeving.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 9,1 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 14,29 (9/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 9/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 3 1/2 |
| Ø d (inch) | 9/16" |
| B (mm) | 35 |
| S (inch) | 13/16 |
| Aantal draden per inch | 12 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 5,49
Excl. BTW:
€ 4,54
€ 4,67
Excl. BTW:
€ 3,86
Excl. BTW:
