
calcActive())">
€ 3,99
Excl. BTW:
€ 3,30
€ 3,39
Excl. BTW:
€ 2,80
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074699
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 verzinkt 5/8" UNC x 38,1 mm
Deze cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 is gemaakt van staal met een sterkteklasse 12.9. De verzinkte laag beschermt tegen roest en slijtage. De bout heeft een draad van 5/8" UNC en een lengte van 38,1 mm. Met een kopdiameter van 23,8 mm en een sleutelwijdte van 12,7 mm zorgt hij voor een stevige passing en hoge drukvastheid. De kophoogte is 15,9 mm. Deze bout is geschikt voor toepassingen waar hoge treksterkte en betrouwbaarheid belangrijk zijn, zoals in machines en constructies. De nauwkeurige uitvoering volgens DIN 912 en ISO 4762 waarborgt constante kwaliteit en maatvastheid.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 15,9 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 23,8 |
| L (inch) | 1 1/2 |
| Ø d (inch) | 5/8" |
| B (mm) | 38,1 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 12,7 |
| Aantal draden per inch | 11 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 3,99
Excl. BTW:
€ 3,30
€ 3,39
Excl. BTW:
€ 2,80
Excl. BTW:
