
calcActive())">
€ 14,99
Excl. BTW:
€ 12,39
€ 12,74
Excl. BTW:
€ 10,53
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51075184
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 staal 8.8 zwart 3/4" UNF 3"
Deze zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 is sterk en betrouwbaar voor vele toepassingen in industrie en werkplaats. De bout heeft een zwarte afwerking die extra bescherming geeft tegen slijtage. De schroefdraad is UNF met maat 3/4" en een lengte van 3 inch. De zeskantkop zorgt voor een goede grip bij monteren en losdraaien. Met een treksterkte van 800 N/mm² biedt deze bout hoge stevigheid bij verbindingen onder belasting. Geschikt voor gebruik met moeren en ringen van dezelfde draadmaat. Deze uitvoering voldoet aan ISO 4014 en is handig bij onderhoud, machinebouw en reparatie.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 11,90 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 3 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| B (mm) | 44,45 |
| S (inch) | 11/8 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 14,99
Excl. BTW:
€ 12,39
€ 12,74
Excl. BTW:
€ 10,53
Excl. BTW:
