
calcActive())">
286,74 €
HT:
238,95 €
243,73 €
HT:
203,11 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 30500145
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Aftakas met Breekbout 790mm B4/F23 - 1 3/8" - 6 splines
Deze aftakas van Mister Agri heeft een standaard aansluiting van 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben aan beide kanten en een lengte van 790mm (79cm) . De AB4/A4 aftakas is van een driehoekige profielbuis voorzien. De PTO heeft een snelsluiting zodat deze makkelijk aangesloten kan worden aan uw trekker of machine. De aftakas heeft een categorie van AB4/A4 wat inhoudt dat deze een maximum vermogen aankan van 35pk bij 540 toeren en 53pk bij 1000 toeren. Wat handig is om te weten is dat de aftakas van kruisstuk tot kruisstuk 790mm lang is, en dat deze uitgeschoven kan worden tot ongeveer 1,5 keer zijn lengte (1185mm)
Caractéristiques
| Type | Standaard |
|---|---|
| Marque | Mister Agri |
| Longueur (mm) | 790 |
| Série (italien) | AB4/A4 |
| Série (allemand) | F23 |
| Raccordement au tracteur | 1 3/8 x 6 Spline Quick Release |
| Connexion B | Snelsluiting |
| Dimensions raccordement du tracteur | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Connexion à la machine | 1 3/8 x 6 Spline Breekboutkoppeling |
| Connexion A | Snelsluiting |
| Dimensions de la connexion à la machine | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| profil du tube | Triangle |
| Dimensions de la traverse (en mm) | 27 x 74.5 mm |
| Couple (Nm) |
|
| Eenheid | Per stuk |
| Protection de l'environnement | T45 |
| Intervalle de lubrification du croisillon | 8 uur |
| Marquage de sécurité | CE-normering |
| Puissance maximale à 540 tr/min | 20 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
286,74 €
HT:
238,95 €
243,73 €
HT:
203,11 €
HT:
