
calcActive())">
150,78 €
HT:
125,65 €
128,16 €
HT:
106,80 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51018964
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Dopsleutelbitset 6-tlg. Inbus: SW 4 - 10 mm, TIN gecoat, DIN 7422
De Hazet Dopsleutelbitset 6-delig is een must-have voor elke professional die op zoek is naar kwaliteitsgereedschap. Deze set bevat 6 schroevendraaierbussen van 3/8" inbus met maten variërend van SW 4 tot 10 mm. Gemaakt van speciaal staal en voorzien van een TIN-coating volgens DIN 7422 norm, is deze set duurzaam en betrouwbaar. De korte uitvoering met karteling en SmartCase zorgt voor gemakkelijke opslag en transport. Met het Safety-Insert-System en de 2-Komponenten-Weichschaum-Einlage blijven je bits veilig op hun plaats. De TIN-coating zorgt voor een langere levensduur en optimale prestaties. Made in Germany, deze dopsleutelbitset is van topkwaliteit. Met een totale lengte van 185 mm en een vierkante aandrijving van 10 mm (3/8 inch) is deze set veelzijdig en handig in gebruik. Upgrade je gereedschapscollectie met de Hazet Dopsleutelbitset 6-delig en ervaar het vakmanschap waar Hazet bekend om staat.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Inhoud | 6x schroevendraaierbussen 3/8" inbus: SW 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 10 mm |
| Materiaal | Kling speciaal staal |
| Norm | DIN 7422 |
| Uitvoering | 6-tlg., Kurze Ausführung, Mit Rändelung, SmartCase (1/9) 165-S, Safety-Insert-System, 2-Komponenten-Weichschaum-Einlage. Einlage auch passend für HAZET-Assistent, Oberfläche: TIN beschichtet, DIN 7422, Made In Germany, Schlüsselweite: ∙ 4 – 10, Gesamtlänge: 185 mm, Höhe: 52 mm, Breite: 153 mm, Antrieb: Vierkant 10 mm (3/8 Zoll), Abtrieb: Innen-Sechskant Profil |
| Oppervlakte | TIN gecoat |
| Lengte | 185 mm |
| Breedte | 153 mm |
| Hoogte | 52 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
150,78 €
HT:
125,65 €
128,16 €
HT:
106,80 €
HT:
