
calcActive())">
837,18 €
HT:
697,65 €
711,60 €
HT:
593,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51021020
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Momentsleutel 620mm DIN EN ISO 6789 320Nm
De Hazet Momentsleutel van 620mm is een betrouwbare partner voor al je vastdraaimomenten. Met een maximaal draaimoment van 320Nm en een minimale drempel van 60Nm, biedt deze sleutel precisie en kracht in één. De DIN EN ISO 6789 norm garandeert kwaliteit en nauwkeurigheid. Met een schaalverdeling van 2Nm en een tolerantie van 2%, kun je altijd vertrouwen op de juiste instelling. De kopbreedte van 30mm en kopdikte van 23mm maken deze sleutel geschikt voor diverse toepassingen. Voeg deze Hazet Momentsleutel toe aan je gereedschapscollectie en werk met vertrouwen aan elke klus!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 620 |
| Norm | DIN EN ISO 6789 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 320 |
| Draaimoment min. Nm | 60 Nm |
| Schaalverdeling (Nm) | 2 |
| Tolerantie | 2 % |
| Kopbreedte b | 30 mm |
| Kopdikte a | 23 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
837,18 €
HT:
697,65 €
711,60 €
HT:
593,00 €
HT:
