
calcActive())">
1 883,30 €
HT:
1 569,42 €
1 600,81 €
HT:
1 334,01 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51029058
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Annovi Reverberi Plunjer membraanpomp AR 813 AP C/C (BlueFlex)
Op zoek naar een betrouwbare plunjer membraanpomp voor jouw landbouwtoepassingen? De Annovi Reverberi Plunjer membraanpomp AR 813 AP C/C (BlueFlex) is precies wat je nodig hebt. Met een maximale druk van 50 bar en een indrukwekkende opbrengst van 79,9 liter per minuut, is deze pomp ideaal voor diverse taken op jouw boerderij. De AR 813 AP C/C BlueFlex is uitgerust met een doorgaande as van M 1 3/8" met 6 splines, waardoor hij perfect past in jouw bestaande systeem. Met een toerental van 550 omwentelingen per minuut en een compacte Druk-Ø van 3/4", levert deze pomp topprestaties zonder veel ruimte in beslag te nemen. Betrouwbaarheid en efficiëntie komen samen in deze hoogwaardige pomp van Annovi Reverberi. Bestel vandaag nog en ervaar zelf de kwaliteit en duurzaamheid waar dit merk bekend om staat.
Caractéristiques
| Marque | Annovi Reverberi |
|---|---|
| Ingaande as | M 1 3/8" 6 splines |
| Aansluiting aan de doorgaande aandrijfzijde | M 1 3/8" 6 splines |
| Druk (bar) | 50 |
| Max. opbrengst (l/min.) | 79,9 |
| Toerental (omw./min.) | 550 |
| Druk-Ø (mm) | 3/4" |
| Zuig-Ø (mm) | 40 |
| Uitvoering | AR 813 AP C/C BlueFlex, met doorgaande as M 1 3/8" 6 splines |
| Referentienr. | 32106 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 883,30 €
HT:
1 569,42 €
1 600,81 €
HT:
1 334,01 €
HT:
