
calcActive())">
614,51 €
HT:
512,09 €
522,34 €
HT:
435,28 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51029100
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / UDOR Zuigermembraanpomp ZETA 70 1C, 71 l/min, 20 bar
Op zoek naar een krachtige en betrouwbare zuigermembraanpomp voor jouw landbouwtoepassingen? De UDOR Zuigermembraanpomp ZETA 70 1C is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende opbrengst van 71 liter per minuut en een maximale druk van 20 bar, is deze pomp ideaal voor diverse taken op jouw boerderij. De pomp heeft een inkomende as van M 1 3/8" met 6 splines en een G 1" druk-Ø van 20 mm. Dankzij de ZETA 70 1C uitvoering en het ontbreken van een doorgaande as, is deze pomp efficiënt en gemakkelijk in gebruik. Vergeet niet de aanbevolen Udor Lube 40W Premium pompolie te gebruiken voor optimale prestaties. Kies voor kwaliteit en betrouwbaarheid met de UDOR Zuigermembraanpomp ZETA 70 1C!
Caractéristiques
| Marque | Udor |
|---|---|
| Ingaande as | M 1 3/8" 6 splines |
| Aansluiting aan de doorgaande aandrijfzijde | Zonder doorgaande as |
| Druk (bar) | 20 |
| Max. opbrengst (l/min.) | 71 |
| Toerental (omw./min.) | 550 |
| Druk-Ø (mm) | G 1" / Ø 20 mm |
| Zuig-Ø (mm) | G 1 1/4" / Ø 32 mm |
| Uitvoering | ZETA 70 1C, GREENTECH, zonder doorgaande as |
| Extra informatie | Aanbevolen olie van de fabrikant: Udor Lube 40W Premium pompolie Alternatieve olie: 30W of 15W-40 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
614,51 €
HT:
512,09 €
522,34 €
HT:
435,28 €
HT:
