
calcActive())">
464,62 €
HT:
387,18 €
394,92 €
HT:
329,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51029097
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / UDOR Zuigermembraanpomp IOTA 25 GREENTECH 24 l/min 20 bar
Op zoek naar een krachtige en efficiënte zuigermembraanpomp voor jouw landbouwtoepassingen? De UDOR Zuigermembraanpomp IOTA 25 GREENTECH is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende maximale opbrengst van 24 liter per minuut en een druk van 20 bar, levert deze pomp topprestaties. De pomp heeft een inwendige as met een diameter van 25 mm en een aansluiting aan de doorgaande aandrijfzijde zonder doorgaande as. Dankzij de GREENTECH-technologie is deze pomp niet alleen krachtig, maar ook milieuvriendelijk. Het compacte ontwerp en de betrouwbare werking maken deze pomp ideaal voor diverse toepassingen in de landbouwsector. Vertrouw op de UDOR Zuigermembraanpomp IOTA 25 GREENTECH voor optimale prestaties en duurzaamheid.
Caractéristiques
| Marque | Udor |
|---|---|
| Ingaande as | M Ø: 25 mm |
| Aansluiting aan de doorgaande aandrijfzijde | Zonder doorgaande as |
| Druk (bar) | 20 |
| Max. opbrengst (l/min.) | 24 |
| Toerental (omw./min.) | 600 |
| Druk-Ø (mm) | G 1/2" / Ø 8 mm |
| Zuig-Ø (mm) | G 3/4" / Ø 20mm |
| Uitvoering | IOTA 25, GREENTECH, zonder doorgaande as |
| Extra informatie | Olieadvies van de fabrikant: Udor Lube 40W Premium pompolie Alternatieve olie: 30W of 15W-40 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
464,62 €
HT:
387,18 €
394,92 €
HT:
329,10 €
HT:
