
calcActive())">
1 175,99 €
HT:
979,99 €
999,59 €
HT:
832,99 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51029099
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / UDOR Zuigermembraanpomp DELTA 100 TS2C - 104 l/min, 40 bar
De UDOR Zuigermembraanpomp DELTA 100 TS2C is een krachtige pomp met een maximale opbrengst van 104 liter per minuut en een indrukwekkende druk van 40 bar. Met een toerental van 550 omwentelingen per minuut en een zuig-Ø van G 1 1/2" / Ø 38mm, is deze pomp ideaal voor diverse toepassingen in de landbouwsector. De pomp is uitgevoerd met een doorgaande as van M 1 3/8" met 6 tanden en wordt geleverd met de aanbevolen Udor Lube 40W Premium pompolie voor optimale prestaties. Betrouwbaarheid en efficiëntie zijn gegarandeerd met de UDOR DELTA 100 TS2C. Upgrade vandaag nog jouw pompsysteem en ervaar de kwaliteit van UDOR!
Caractéristiques
| Marque | Udor |
|---|---|
| Ingaande as | M 1 3/8" 6 splines |
| Aansluiting aan de doorgaande aandrijfzijde | M 1 3/8" 6 splines |
| Druk (bar) | 40 |
| Max. opbrengst (l/min.) | 104 |
| Toerental (omw./min.) | 550 |
| Druk-Ø (mm) | 2 x G 3/4" |
| Zuig-Ø (mm) | G 1 1/2" / Ø 38mm |
| Uitvoering | DELTA 100 TS2C, GREENTECH, met doorgaande as M 1 3/8" 6 tanden |
| Extra informatie | Aanbevolen olie van de fabrikant: Udor Lube 40W Premium pompolie Alternatieve olie: 30W of 15W-40 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 175,99 €
HT:
979,99 €
999,59 €
HT:
832,99 €
HT:
