
calcActive())">
1 048,30 €
HT:
873,58 €
891,05 €
HT:
742,54 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51029102
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / UDOR Zuigermembraanpomp DELTA 75 TS2C, 79 l/min opbrengst
De UDOR Zuigermembraanpomp DELTA 75 TS2C is een krachtige pomp met een opbrengst van 79 liter per minuut. Met een inkomende as van M 1 3/8" 6 splines en aansluiting aan de doorgaande aandrijfzijde van M 1 3/8" 6 splines, levert deze pomp een druk van 40 bar. De pomp heeft een toerental van 550 omwentelingen per minuut en een Druk-Ø van G 1/2" F. De Zuig-Ø is Ø 32 mm. De DELTA 75 TS2C uitvoering is voorzien van een doorgaande as M 1 3/8" 6 tanden. Voor optimale prestaties wordt Udor Lube 40W Premium pompolie aanbevolen, maar alternatieve oliën zoals 30W of 15W-40 kunnen ook worden gebruikt. Deze pomp is ideaal voor gebruik in gewasbeschermingstoepassingen. Upgrade nu naar de UDOR Zuigermembraanpomp DELTA 75 TS2C voor efficiënte en betrouwbare prestaties in uw landbouwactiviteiten.
Caractéristiques
| Marque | Udor |
|---|---|
| Ingaande as | M 1 3/8" 6 splines |
| Aansluiting aan de doorgaande aandrijfzijde | M 1 3/8" 6 splines |
| Druk (bar) | 40 |
| Max. opbrengst (l/min.) | 79 |
| Toerental (omw./min.) | 550 |
| Druk-Ø (mm) | G 1/2" F |
| Zuig-Ø (mm) | Ø 32 mm |
| Uitvoering | DELTA 75 TS2C, GREENTECH, met doorgaande as M 1 3/8" 6 tanden |
| Extra informatie | Olieadvies van de fabrikant: Udor Lube 40W Premium pompolie Alternatieve olie: 30W of 15W-40 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 048,30 €
HT:
873,58 €
891,05 €
HT:
742,54 €
HT:
