
calcActive())">
3,42 €
HT:
2,85 €
2,90 €
HT:
2,42 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51030566
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Bogen 90°, IG 1" x AG 1", PP, 47mm x 42,5mm x 23mm
Op zoek naar hoogwaardige bochten voor jouw beregeningssysteem? Deze 90° boog, met een binnendraad van 1" en een buitendraad van 1", is precies wat je nodig hebt. Gemaakt van duurzaam PP materiaal, heeft deze boog afmetingen van 47mm x 42,5mm x 23mm. Met een hoek van 90° zorgt deze boog voor een soepele en efficiënte waterstroom in jouw beregeningssysteem. Eenvoudig te installeren en van hoge kwaliteit. Voeg deze boog vandaag nog toe aan jouw winkelwagen en optimaliseer jouw beregeningstechniek!
Caractéristiques
| Matériel | PP |
|---|---|
| Binnendraad (inch) | 1" |
| Buitendraad (inch) | 1" |
| Hoek (graden) | 90° |
| M (inch) | 1" |
| A (mm) | 47 |
| B (mm) | 42,5 |
| H (mm) | 23 |
| H1 (mm) | 22 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3,42 €
HT:
2,85 €
2,90 €
HT:
2,42 €
HT:
