
calcActive())">
2 617,19 €
HT:
2 180,99 €
2 224,61 €
HT:
1 853,84 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032246
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (mit Doppelauszug)
De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (mit Doppelauszug) is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking. Met een capaciteit van 8100 liter per minuut en een aansluiting van 80 mm, is deze pomp perfect voor grootschalige toepassingen. De MEC 8000 M uitvoering, met dubbele uitbreiding, zorgt voor optimale prestaties. Dankzij het automatische smeersysteem en de overdruk- en onderdrukventielen is deze vacuümpomp betrouwbaar en onderhoudsvriendelijk. Vul voor gebruik de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis met olie 210CLP460 GEB20. Kies voor kwaliteit en efficiency met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 8100 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 8000 M, met dubbele uitbreiding |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 617,19 €
HT:
2 180,99 €
2 224,61 €
HT:
1 853,84 €
HT:
