Aucun modèle avec des pièces trouvé pour cette marque.
De mon garage
Aucune machine dans votre garage pour le moment.
Choisissez votre marque et votre modèle ci-dessus, puis enregistrez votre machine ici.
Choisissez votre marque et votre modèle en haut de la page ou ajoutez votre machine via
Mon Garage
Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
Livraison à domicile
Description /
Lamelle Battioni & Pagani 370 x 60 x 6,5 mm, 5/8 lamelles, MEC 11000
Op zoek naar hoogwaardige lamellen voor jouw Battioni & Pagani compressor? De Lamel Battioni & Pagani 370x60x6,5mm met 5/8 lamellen en MEC 11000 pomptype is precies wat je nodig hebt. Gemaakt door Battioni & Pagani, deze lamellen zijn ontworpen voor optimale prestaties en duurzaamheid. Met een lengte van 370mm, breedte van 60mm en dikte van 6,5mm passen ze perfect bij jouw compressor.
Deze lamellen zijn gemaakt van Baumwollgewebe-Grundlage met Phenolharz, wat hen hittebestendig maakt tot 120°C. Met een biegefestigkeit van 130 MPa, schlagzähigkeit van 30 kJ/m² en druckfestigkeit van 170 MPa, zijn ze bestand tegen zware omstandigheden. De lamellen zijn geschikt voor de MEC 11000 pomptype en zijn ideaal voor vacuümpompen in mestverwerking en biogastechniek.
Met de Lamel Battioni & Pagani 370x60x6,5mm ben je verzekerd van kwaliteit en betrouwbaarheid. Upgrade jouw compressor met deze lamellen en ervaar verbeterde prestaties. Bestel ze vandaag nog en houd jouw apparatuur in topconditie!
Caractéristiques
Fabrikaat
Battioni & Pagani
Lengte (mm)
370
Breedte (mm)
60
Dikte (mm)
6,5
Lamellen per compressor
5/8*
Pomptype
MEC 11000
Uitvoering
Standaard
Extra informatie
Baumwollgewebe-Grundlage mit Phenolharz. Wärmebeständig bis 120°C Biegefestigkeit (23°C): 130 MPa Schlagzähigkeit: 30 kJ/m² Druckfestigkeit: 170 MPa Grenztemperatur: 120°C * bei Ausführung Ballast (Luft-Injektions-Kühlung)