
calcActive())">
350,09 €
HT:
291,74 €
297,58 €
HT:
247,98 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51071069
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / WAECO Contrastmiddel TRACER UV R134a – 500 ml, geschikt voor ASC 2000 G
Het WAECO contrastmiddel TRACER UV R134a is een PAG-oliegebaseerd kleurmiddel dat helpt bij het snel opsporen van lekken in aircosystemen. De fles van 500 ml is goed voor ongeveer 71 toepassingen. Het middel is ontworpen voor gebruik met het professionele oliesysteem van WAECO en past bij de modellen ASC 2000 en ASC 2000 G. Het is geschikt voor installaties die werken met het koudemiddel R134a. Door de UV-kleur herken je lekkages duidelijk bij gebruik van een UV-lamp, wat onderhoud en controle eenvoudiger maakt.
Caractéristiques
| Marque | Waeco |
|---|---|
| Uitvoering | 500 ml voor circa 71 toepassingen |
| Omschrijving | Uv-kleurmiddel, PAG-olie-gebaseerd, voor R134A, PROFI-olie systeem, 500 ML |
| Inhoud | Voor WAECO professioneel oliesysteem |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Referentienr. | 8887600028, 8887600011 |
| Passen voor apparaat | ASC 2000 + ASC 2000 g |
| Geschikt voor koudemiddel | R134a |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
350,09 €
HT:
291,74 €
297,58 €
HT:
247,98 €
HT:
