
calcActive())">
363,38 €
HT:
302,82 €
308,88 €
HT:
257,40 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080214
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AB2 1 3/8" 6 splines 860 mm Treksluiting Standaard
De Weasler aftakas AB2 zorgt voor een betrouwbare krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. De as heeft een lengte van 860 mm en een standaard aansluiting van 1 3/8" met 6 splines aan beide zijden. De uitvoering is voorzien van treksluitingen, wat de koppeling stevig en veilig maakt. De kruisgrootte van 24 x 61 mm past bij veel gangbare machines. Het profiel volgt het Italiaanse systeem met een P3/P4 profielbuissparing. Deze standaarduitvoering wordt geleverd met handleiding en is geschikt voor uiteenlopende landbouwtoepassingen waarbij een sterke en duurzame aftakas nodig is.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AB2 |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | P3/P4 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
363,38 €
HT:
302,82 €
308,88 €
HT:
257,40 €
HT:
