
calcActive())">
1 671,62 €
HT:
1 393,02 €
1 420,88 €
HT:
1 184,07 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080243
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW26 1 3/4" 20 splines 1010 mm sterprofiel
De Weasler aftakas AW26 met sterprofiel is gemaakt voor een stevige en betrouwbare krachtoverbrenging tussen trekker en werktuig. De as heeft een lengte van 1010 mm en past aan beide zijden met een 1 3/4" aansluiting met 20 splines. Het model heeft een kruisgrootte van 42 x 104 mm en gebruikt een treksluiting aan beide kanten. De profielbuizen G7/G8 zorgen voor een stabiele werking en goede passing. Deze standaard uitvoering wordt geleverd met een handleiding. De aftakas is geschikt voor normaal gebruik in de landbouw en sluit goed aan bij werktuigen met vergelijkbare aansluiting en maat.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW26 |
| Lz (mm) | 1010 |
| A (profiel) | 1 3/4" 20 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/4" 20 Zähne |
| Profielbuissparing | G7/G8 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 42 x 104 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 42 x 104 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/4", 20 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/4", 20 splines |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 671,62 €
HT:
1 393,02 €
1 420,88 €
HT:
1 184,07 €
HT:
