
calcActive())">
2 071,74 €
HT:
1 726,45 €
1 760,98 €
HT:
1 467,48 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080638
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aandrijfas front PTO Tweezijdige groothoek 1 3/8" 6 splines 540 omw/min 27 pk
Deze Walterscheid aandrijfas met tweezijdige groothoek zorgt voor een constante krachtoverdracht tussen trekker en werktuig, ook bij scherpe hoeken. De as heeft aan beide zijden een 1 3/8" aansluiting met 6 splines en werkt bij 540 omw/min met een vermogen tot 27 pk. De groothoekconstructie biedt een soepele werking zonder haperingen. De as heeft een citroenprofiel, trek‑ en drukstift sluiting en een lengte van 1010 mm (Lz). De kruisgrootte is 24 x 61 x 22 x 76 mm. Voorzien van SDF 15 afscherming. Gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor veilig gebruik en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 x 22 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 x 22 x 76 |
| Grootte | 2280 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1010 |
| Groothoek | Tweezijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Treksluiting / drukstift |
| Profielbuissparing | 0vGA/1G |
| Afscherming | SDF 15 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | ASGE/AG |
| Type | WWZ |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 27/20 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 42/31 |
| Nm (540 omw./min.) | 355 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 295 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 071,74 €
HT:
1 726,45 €
1 760,98 €
HT:
1 467,48 €
HT:
