
calcActive())">
2 363,29 €
HT:
1 969,41 €
2 008,80 €
HT:
1 674,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080693
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aandrijfas front PTO Tweezijdig Groothoek 1 3/8" 6 splines 540 omw/min
De Walterscheid aandrijfas voor front-PTO is gemaakt voor krachtig en betrouwbaar gebruik bij 540 omw/min. Deze tweezijdige groothoekas met citroenprofiel zorgt voor vlotte krachtoverdracht, ook bij grote stuurhoeken. Beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. De trek- en werktuigzijde zijn voorzien van een treksluiting voor snelle koppeling. De as heeft een lengte Lz van 1610 mm en een maat van 2280. Met een maximaal koppel van 355 Nm bij 540 omw/min levert deze as een stabiel en veilig rendement. Wordt geleverd met afscherming SDF 15 en gebruiksaanwijzing.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 x 22 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 x 22 x 76 |
| Grootte | 2280 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1610 |
| Groothoek | Tweezijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Profielbuissparing | 0vGA/1G |
| Afscherming | SDF 15 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | WWZ |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 27/20 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 42/31 |
| Nm (540 omw./min.) | 355 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 295 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 363,29 €
HT:
1 969,41 €
2 008,80 €
HT:
1 674,00 €
HT:
