
calcActive())">
4 360,66 €
HT:
3 633,88 €
3 706,56 €
HT:
3 088,80 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080706
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aandrijfas front PTO Tweezijdig groothoek 1 3/8" 6 splines 540 omw/min 53 pk
De Walterscheid aandrijfas voor front PTO is gemaakt voor zwaar werk aan tractoren en werktuigen met groothoekbehoefte. De as heeft aan beide zijden een groothoek en een sterprofiel dat zorgt voor een soepele krachtoverbrenging, ook bij scherpe hoeken. Beide kanten hebben een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. Het model levert tot 53 pk bij 540 omw/min en tot 83 pk bij 1000 omw/min. De automatische treksluiting maakt het vast- en loskoppelen snel en veilig. De afscherming type SDF 25/1 verhoogt de veiligheid tijdens gebruik. Lengte gesloten is 1710 mm, met kruisgrootte 32 x 76 x 27 x 94. Gebruiksaanwijzing is meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 x 27 x 94 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 x 27 x 94 |
| Grootte | 2480 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1710 |
| Groothoek | Tweezijdig |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / treksluiting |
| Profielbuissparing | S4LGA/S5 |
| Afscherming | SDF 25/1 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | QSG / ASGE |
| Type | WWZ |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 53/39 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 83/61 |
| Nm (540 omw./min.) | 695 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 580 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 360,66 €
HT:
3 633,88 €
3 706,56 €
HT:
3 088,80 €
HT:
