
calcActive())">
237,02 €
HT:
197,52 €
201,47 €
HT:
167,89 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080836
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BLUELINE Aftakas, grootte: F24, lengte: 860 mm (met breekboutkoppeling)
De BLUELINE aftakas F24 met een lengte van 860 mm is een sterke en betrouwbare as voor trekker en werktuig. De breekboutkoppeling beschermt tegen overbelasting. Beide zijden hebben een 1 3/8", 6-spline aansluiting. De as heeft een citroenprofiel en een profielbuissparing G5/G6. Met een draaimoment van 2100 Nm is hij geschikt voor zwaarder werk. De kruisgrootte aan beide kanten is 32 x 76 mm. Het sluitsysteem werkt met drukstift of klembout. De as hoort bij serie F24 en wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing voor veilige montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Blueline |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Grootte | F24 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Lz (mm) | 860 |
| Draaimoment (Nm) | 2100 |
| Koppeling | Breekboutkoppeling |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Serie | F24 |
| Profielbuissparing | G5/G6 |
| Sluitsysteem | Drukstift / klembout |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
237,02 €
HT:
197,52 €
201,47 €
HT:
167,89 €
HT:
