
calcActive())">
405,62 €
HT:
338,02 €
344,77 €
HT:
287,31 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080838
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BLUELINE Aftakas, grootte: F25, lengte: 860 mm (met breekboutkoppeling)
De BLUELINE aftakas F25 met breekboutkoppeling is sterk en betrouwbaar voor dagelijks gebruik in de landbouw. De as heeft een lengte van 860 mm en een sterprofiel dat goed kracht overbrengt. Beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. De aftakas kan een draaimoment aan tot 3000 Nm. De breekboutkoppeling beschermt de aandrijving bij plotselinge belasting. De kruisgrootte aan beide zijden is 36 x 88,8 mm. Het sluitsysteem werkt met drukstift of klembout. Geschikt voor trekkers en werktuigen met F25-serie aansluitingen. Een gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Blueline |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 88.8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 88.8 |
| Grootte | F25 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 splines |
| Lz (mm) | 860 |
| Draaimoment (Nm) | 3000 |
| Koppeling | Breekboutkoppeling |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Serie | F25 |
| Profielbuissparing | G7/G8 |
| Sluitsysteem | Drukstift / klembout |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
405,62 €
HT:
338,02 €
344,77 €
HT:
287,31 €
HT:
