
calcActive())">
2 547,78 €
HT:
2 123,15 €
2 165,62 €
HT:
1 804,68 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080926
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Gelenkwelle (W2500 SD25 1210 K64/22R)
De Walterscheid Gelenkwelle W2500 SD25 1210 K64/22R is een sterke aftakas met een nockenschaltkoppeling voor betrouwbare krachtoverdracht. Deze uitvoering heeft een draaimoment van 2200 Nm en een lengte Lz van 1210 mm. De kruisgroottes van 36 x 88,8 mm zorgen voor stabiele werking. De aftakas heeft een sterprofiel met profielbuissparing S4/S5 en is voorzien van afscherming type SD25. Aan de werktuigzijde zit een 1 3/4" as met 6 splines, aan de trekkerzijde een 1 3/8" as met 6 splines. Geschikt voor gebruik bij ladewagens en vergelijkbare machines. Handleiding wordt meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 88,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 88,8 |
| Grootte | 2500 |
| Lz (mm) | 1210 |
| Draaimoment (Nm) | 2200 |
| Koppeling | Nockenschaltkupplung |
| Profiel | Mit Sternprofil |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/4", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | S4/S5 |
| Afscherming | SD25 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | K-CC/ASG |
| Type | W |
| Uitvoering | Gerät: Nockenschaltkupplung K64/22R 2200 Nm |
| Sluitsysteem | Klemmkonus / Ziehverschlussautomatik |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Toepassingsgebied | Ladewagen etc. |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 547,78 €
HT:
2 123,15 €
2 165,62 €
HT:
1 804,68 €
HT:
