
calcActive())">
356,03 €
HT:
296,69 €
302,63 €
HT:
252,19 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51084971
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Dynamo 14 V / 65 A – Poelie Ø63,1 mm, interne regelaar, PV6 riem
Deze dynamo levert 14 volt en 65 ampère voor stabiele stroom naar het elektrische systeem van je machine. Hij heeft een interne regelaar die de spanning netjes bijstuurt. De poelie met een diameter van 63,1 mm werkt met een PV6-riem, wat zorgt voor goede krachtoverdracht en weinig slijtage. De bevestiging heeft maten van 50,7 mm links, 83,0 mm rechts en een montagegat van 3/8". De afstand tot de poelie is 72 mm. De dynamo heeft een stevige bouw en betrouwbare aansluitingen, waaronder een B+ aansluiting met een 1/4" UNC draad. Perfect voor wie een stabiel laadsysteem wil.
Caractéristiques
| Netspanning (V) | 14 |
|---|---|
| Laadstroom (A) | 65 |
| Bevestiging L/d/R (mm) | 50,7 / 3/8" / 83,0 |
| Bevestigingsgat-Ø / R (mm) | 3/8" / 83,0 |
| Riemspangat-Ø / R (mm) | 5/16" / 83,0 |
| Poelie-Ø (mm) | 63.1 |
| Vorm | B |
| Inbouwhoek (°) | - |
| Draairichting | - |
| Breedte riem (mm) / type | PV x 6 |
| Afstand poelie (mm) | 72,0 |
| Flensmaat (mm) | 50,7 |
| Extra informatie | Aansluitingen: B+ (1/4" UNC), interne regelaar |
| Nominale waarde (V / A) | 14 / 65 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
356,03 €
HT:
296,69 €
302,63 €
HT:
252,19 €
HT:
