
calcActive())">
€ 0,11
Excl. BTW:
€ 0,09
€ 0,10
Excl. BTW:
€ 0,08
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Numero dell'articolo
- 40001169
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,9 (222 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
14% Korting
Omschrijving / O-ring 3/32\" x 7/16\" (BS111) 70 shore
(Materiale: Gomma Nitrilo 70° Gomma di Sicurezza. Per uso generale con temperature : Da -40°C a +135°C.)
Meer informatie
| Bedrijfstemperatuur | -40°C naar +135°C |
|---|---|
| Binnendiam. mm | 10.78 |
| Binnendiameter in duim | 0.424 |
| BS No. | 111 |
| Materiaal | Nitrile Rubber |
| Merk | Sparex |
| Nominale binnendiam. mm | 11 |
| Nominale binnendiameter in duim | 7/16 |
| Nominal Section (inch) | 3/32 |
| Shore hardheid | 70 |
| Technische informatie | Material: Nitrile Rubber 70° shore hardness. For general use at temperatures: -40°C to +135°C. |
Passend voor merk/model
| Ford / New Holland | 7630 |
|---|---|
| Landini | 6830 |
| Massey Ferguson | 1080, 1200, 133, 135, 135 GAS / 135 PETROL, 140, 152, 158, 165, 168, 175, 178, 185, 188, 20C, 20D, 20F, 265, 273, 285 (FR), 290, 30B, 30D, 30E, 340, 342, 350, 352, 355, 360, 362, 365, 372, 375, 382, 390, 390E BRAZILIAN, 390T, 398, 399, 40B, 40E, 50C, 50E, 50EX, 565, 575, 590, 595, 675, 690, 698, 698T, 699, 765 |
| TAFE | 8504 |
Fabrikant OEM nummers
| Case IH / International Harvester | C5NNN917A, 81802146 |
|---|---|
| Ford / New Holland | 81802146, C5NNN917A |
| Massey Ferguson | 195562M1, 359293X1 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 0,11
Excl. BTW:
€ 0,09
€ 0,10
Excl. BTW:
€ 0,08
Excl. BTW:
