
calcActive())">
€ 472,40
Excl. BTW:
€ 387,21
€ 401,54
Excl. BTW:
€ 329,13
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Numero dell'articolo
- 40009299
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,8 (207 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / POMP-12V ELECTRIC SELF PRIMING
Current (Amps at 12V): 7 -11, F.P.M. (Gallons/Litres): 4.3/16.3, Hose I.D. 19mm, Shut off pressure PSI: 50, Liquid temperature: 4° to 52° C, Head: 3m
Meer informatie
| Merk | Sparex |
|---|---|
| Floratelitresperminute | 16.3 |
| Voltage | 12V (DC) |
| Binnendiameter slang (inch) | 3/4 |
| Binnendiameter slang (mm) | 19 |
| Florategallonsperminute | 4.3 |
| Current | 7-11 |
| Temperature of liquid | 4°C to 52°C |
| Bevestiging | 19mm |
| Ratingcontinuousheadm | 3 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 472,40
Excl. BTW:
€ 387,21
€ 401,54
Excl. BTW:
€ 329,13
Excl. BTW:
