Tand - Recht 1,400mm

  € 169,20
Excl. BTW: € 138,69

Stapelkorting

  • Vanaf 3 stuks € 164,13 € 134,53 3% korting
  • Vanaf 6 stuks € 160,74 € 131,75 5% korting
  • Vanaf 12 stuks € 155,66 € 127,59 8% korting
  • Vanaf 24 stuks € 152,28 € 124,82 10% korting
Numero dell'articolo
40034023

Omschrijving / Tand - Recht 1,400mm

Bevestiging: Pen bevestiging Tand Ø42mm BEKIJK DE SPECIFICATIES

Meer informatie

Profilo Ster
Tipo Recht
adatto al tipo Ideal
A (mm) 1400
Aansluiting Pen bevestiging
Gat Ø (mm) 13
Kleur Zwart
Merk SHW
Moer inclusief Nee
Profiel Ster
Referentie conus K262
Tandlengte (inch) 55
Tandlengte (mm) 1400
Tand Ø (mm): 42
Type Recht
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Tand - Recht 1,400mm
loader
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Gerelateerde producten

Navigeren door de elementen van de carrousel is mogelijk met de tabtoets. U kunt de carrousel overslaan of direct naar de carrouselnavigatie gaan met de overslaan links.
Tand - Recht 1,400mm, Schroefdraad maat: M33 x 2.0   To fit as: 241126
Snelle levering door Mister Agri Binnen 48 uur verzonden!
Tand - Recht 1,400mm, Schroefdraad maat: M30 x 2.0   To fit as: 241163M30
Snelle levering door Mister Agri Binnen 48 uur verzonden!
Tand - Recht 1,400mm, Schroefdraad maat: M22 x 1.5   To fit as: 96431
Snelle levering door Mister Agri Binnen 48 uur verzonden!
Tand - Recht 1,400mm, Schroefdraad maat: M20 x 1.5   To fit as: 221154
Snelle levering door Mister Agri Binnen 48 uur verzonden!
Tand - Recht 1,400mm, Schroefdraad maat: M20 x 1.5   To fit as: 221158
Snelle levering door Mister Agri Binnen 48 uur verzonden!
Tand - Recht 1,400mm, Schroefdraad maat: M28 x 1.5   To fit as: 241163
Snelle levering door Mister Agri Binnen 48 uur verzonden!
Tand - Recht 1,400mm, Schroefdraad maat: M28 x 1.5   To fit as: 241167
Snelle levering door Mister Agri Binnen 48 uur verzonden!
Tand - Recht 1,400mm   To fit as: 55000180
Snelle levering door Mister Agri Binnen 48 uur verzonden!
Speciale prijs € 85,90 € 70,41 Normaal: € 86,75 € 71,11
Profiel voor tanden vierkant 1400mm 8 gaten conus 1
€ 581,62 € 476,74
Bodemlijst 1400mm M-profiel recht - GRANIT
€ 44,03 € 36,09