Rovatti brunnenpumpe 5,5kw/7,5 2", typ 4es15/26-47 - opvoerhoogte max. 163m
Numero dell'articolo
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Rovatti brunnenpumpe 5,5kw/7,5 2", typ 4es15/26-47 - opvoerhoogte max. 163m
De Rovatti Brunnenpumpe 5,5KW/7,5 2", Typ 4ES15/26-47 is een krachtige en betrouwbare bronpomp met een vermogen van 5,5 kW. Met een opvoerhoogte van maximaal 163 meter en een maximale opbrengst van 15,6 m³/uur is deze pomp ideaal voor het besproeien van grote oppervlakken. De pomp is voorzien van een 2" aansluiting en heeft een kabellengte van 2,7 meter. Met een spanning van 400V en een kabel van 4 x 1,5 mm² is deze pomp geschikt voor professioneel gebruik. Betrouwbaarheid en efficiëntie zijn gegarandeerd met de Rovatti Brunnenpumpe 5,5KW/7,5 2", Typ 4ES15/26-47.
Meer informatie
Marchio Rovatti
Uitvoering Di (Zoll): 2"
Lb (mm) 1559
Vermogen (kW) 5,5
Opvoerhoogte max. (m) 163
Max. opbrengst (m³/h) 15.6
Kabellengte (m) 2.7
Spanning (V) 400V
Kabel (mm²) 4 x 1,5
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Rovatti brunnenpumpe 5,5kw/7,5 2", typ 4es15/26-47 - opvoerhoogte max. 163m