Ks tools haaksleutel met gelenk en aufhängeloch, 20-100 mm, chrom vanadium

Numero dell'articolo
50070457

Omschrijving / Ks tools haaksleutel met gelenk en aufhängeloch, 20-100 mm, chrom vanadium

De KS Tools Haaksleutel met gebogen haak is een veelzijdig handgereedschap dat perfect is voor het werken met nutmoeren. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadiumstaal en voorzien van een scharnierend ontwerp, is deze sleutel sterk en duurzaam. Met een bereik van 20-100 mm en stappen van 5,5 mm is deze sleutel perfect voor een breed scala aan toepassingen. De matte satijnen afwerking zorgt voor een goede grip en de haak met een diameter van 6,8 mm maakt het gemakkelijk om moeren vast te zetten. Een must-have voor elke klusser!

Meer informatie

Marchio Ks Tools
Omschrijving • in Anlehnung an DIN 1810 Form A • mit Gelenk • mit Aufhängeloch • für Nutmuttern • stufenlos verstellbar • matt satiniert • Chrom Vanadium
Breedte (mm) 151
DIN DIN 1080 Form A
Totale lengte (mm) 210
Gewicht (g) 840
Hoogte (mm) 17
Materiaal Feinster Chrom Vanadium Stahl, matt satiniert verchromt
Profiel Metrisch
Technische gegevens Toepassingsbereik algemeen = voor naafmoerenDIN = DIN DIN1080Gewicht in g = 840gLengte1 in mm = 360mmMateriaal1 = Super chroom-vanadiumstaal, mat verchroomdSleutelmaten in mm = 20 - 100mmHaakdoorsnede B in mm = 6,8mmProfiel2 = metrischT = 5,5 mmA = 8,2mm
Sleutelmaat (mm) 20-100
Diepte T/t (mm) 5.5
Type Haaksleutel
Toepassingsgebied Für Nutmuttern
Kophoogte A (mm) 8.2
Nokdiameter B (mm) 6.8
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Ks tools haaksleutel met gelenk en aufhängeloch, 20-100 mm, chrom vanadium
loader
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Gerelateerde producten

Navigeren door de elementen van de carrousel is mogelijk met de tabtoets. U kunt de carrousel overslaan of direct naar de carrouselnavigatie gaan met de overslaan links.