AKS-Dasis Filter/droger – Type GT390-280V, aansluiting M, draad #6 o-ring, lengte 228 mm
Numero dell'articolo
Aanbieding!
15% Korting
De AKS-Dasis filter/droger type GT390-280V zorgt dat het aircosysteem van je Fendt goed blijft werken. De droger haalt vocht en vuil uit het koelmiddel, zodat de compressor en leidingen beschermd blijven. Hij past bij de Fendt Farmer 250S, 250V, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 280S en 280V. De droger heeft aansluiting M met draad #6 o-ring en een lengte van 228 mm. Met een gewicht van 400 gram is hij stevig maar makkelijk te plaatsen. Dit onderdeel vervangt versleten of vervuilde drogers en helpt om de koelcapaciteit van de airco te behouden.
Meer informatie
Marchio Aks-dasis
Type GT390, GT395 Farmer 250S, 250V, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V