
calcActive())">
€ 232,89
Excl. BTW:
€ 192,47
€ 197,96
Excl. BTW:
€ 163,60
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- numer artykułu
- 40008537
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,8 (211 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Weasler W2100 560mm - 1 3/8x6
Moc 540RPM: 15HP, Seria: AW10/W2100.
Meer informatie
| Mark | Weasler |
|---|---|
| Typ | Standaard |
| Długość (mm) | 560 |
| Seria (niemiecki) | AW10/W2100 |
| Podłączenie ciągnika | 1 3/8 x 6 Spline Quick Release |
| Połączenie B | Snelsluiting |
| Wymiary przyłącze ciągnika | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Połączenie z maszyną | 1 3/8 x 6 Spline Quick Release |
| Połączenie A | Snelsluiting |
| Wymiary przyłącza maszyny | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| profil rury | Lemon |
| Długość mm | 22 x 54.8 mm |
| Eenheid | Per stuk |
| Binnenbuis | Ooa |
| Buitenbuis | Oa |
| Smeerinterval kruisstuk | 8 uur |
| Artikelnummer | S.39000 |
| Veiligheidsmarkering | CE |
| Max. aantal pk bij 540 rpm | 15 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 232,89
Excl. BTW:
€ 192,47
€ 197,96
Excl. BTW:
€ 163,60
Excl. BTW:
