
calcActive())">
€ 263,49
Excl. BTW:
€ 217,76
€ 223,96
Excl. BTW:
€ 185,09
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- numer artykułu
- 40008541
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,8 (211 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Aftakas Weasler W2200 560mm
Moc 540RPM: 21HP, Seria: AW20/W2200.
Meer informatie
| Mark | Weasler |
|---|---|
| Typ | Standaard |
| Długość (mm) | 560 |
| Seria (niemiecki) | AW20/W2200 |
| Podłączenie ciągnika | 1 3/8 x 6 Spline Quick Release |
| Połączenie B | Snelsluiting |
| Wymiary przyłącze ciągnika | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Połączenie z maszyną | 1 3/8 x 6 Spline Quick Release |
| Połączenie A | Snelsluiting |
| Wymiary przyłącza maszyny | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| profil rury | Lemon |
| Długość mm | 23.8 x 61.2 mm |
| Eenheid | Per stuk |
| Binnenbuis | Ov |
| Buitenbuis | 1 |
| Smeerinterval kruisstuk | 8 uur |
| Artikelnummer | S.39004 |
| Veiligheidsmarkering | CE |
| Max. aantal pk bij 540 rpm | 21 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 263,49
Excl. BTW:
€ 217,76
€ 223,96
Excl. BTW:
€ 185,09
Excl. BTW:
