
calcActive())">
€ 1.743,03
Excl. BTW:
€ 1.440,52
€ 1.481,57
Excl. BTW:
€ 1.224,44
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- numer artykułu
- 40011215
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,8 (211 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Groothoekaftakas Weasler AW36 - 1010mm - 20213
Moc 540RPM: 94HP, Seria: AW36/PWE580,
Meer informatie
| Długość (mm) | 1010 |
|---|---|
| Mark | Weasler |
| Typ | Groothoekaftakas enkelzijdig |
| Długość mm | 28.6 x 81.3 & 31.8 x 108 mm |
| Seria (niemiecki) | AW36/W2580 |
| profil rury | Star |
| Wymiary przyłącze ciągnika | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Podłączenie ciągnika | 1 3/8 x 6 Spline 80° Wide Angle |
| Połączenie B | 80° Groothoek |
| Wymiary przyłącza maszyny | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Połączenie z maszyną | 1 3/8 x 6 Spline Quick Release |
| Połączenie A | Snelsluiting |
| Eenheid | Per stuk |
| Artikelnummer | 20213 |
| Binnenbuis | S4GA |
| Buitenbuis | S5G |
| Max. aantal pk bij 540 rpm | 94 |
| Max. aantal pk bij 1000 rpm | 158 |
| Veiligheidsmarkering | CE-normering |
| Smeerinterval kruisstuk | 50 tot 100 uur |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 1.743,03
Excl. BTW:
€ 1.440,52
€ 1.481,57
Excl. BTW:
€ 1.224,44
Excl. BTW:
