
calcActive())">
€ 1.246,58
Excl. BTW:
€ 1.030,23
€ 1.059,60
Excl. BTW:
€ 875,70
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- numer artykułu
- 40013228
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,8 (211 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Groothoekaftakas 720mm - AB8N-80° - 24748
Moc 540RPM: 90HP, Seria: , AB8N-80°/A8N-80°
Meer informatie
| Długość (mm) | 720 |
|---|---|
| Mark | Sparex |
| Typ | Groothoekaftakas enkelzijdig |
| Długość mm | 32 x 89 & 36 x 106mm |
| Seria (Włoski) | AB8-80°/A8-80° |
| profil rury | Triangle |
| Wymiary przyłącze ciągnika | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Podłączenie ciągnika | 1 3/8 x 6 Spline 80° Wide Angle |
| Połączenie B | 80° Groothoek |
| Wymiary przyłącza maszyny | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Połączenie z maszyną | 1 3/8 x 6 Spline Quick Release |
| Połączenie A | Snelsluiting |
| Eenheid | Per stuk |
| Artikelnummer | 720mm |
| Binnenbuis | T80 |
| Buitenbuis | T90 |
| Max. aantal pk bij 540 rpm | 90 |
| Veiligheidsmarkering | CE-normering |
| Smeerinterval kruisstuk | 50 tot 100 uur |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 1.246,58
Excl. BTW:
€ 1.030,23
€ 1.059,60
Excl. BTW:
€ 875,70
Excl. BTW:
