
calcActive())">
€ 164,72
Excl. BTW:
€ 136,13
€ 140,01
Excl. BTW:
€ 115,71
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- numer artykułu
- 40013785
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (211 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Weasler A1 aftakas - 1000mm - 1 3/8 x 6
Moc 540RPM: 15HP, Series włoska: AB1/A1.
Meer informatie
| Mark | Weasler |
|---|---|
| Długość (mm) | 810 |
| Seria (Włoski) | AB1/A1 |
| Połączenie B | Snelsluiting |
| Wymiary przyłącze ciągnika | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Połączenie A | Snelsluiting |
| Wymiary przyłącza maszyny | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| profil rury | Triangle |
| Długość mm | 22 x 54 mm |
| Eenheid | Per stuk |
| Smeerinterval kruisstuk | 8 uur |
| Veiligheidsmarkering | CE-normering |
| Max. aantal pk bij 540 rpm | 15 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 164,72
Excl. BTW:
€ 136,13
€ 140,01
Excl. BTW:
€ 115,71
Excl. BTW:
