
calcActive())">
€ 56,02
Excl. BTW:
€ 46,30
€ 47,63
Excl. BTW:
€ 39,36
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- numer artykułu
- 40014735
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (211 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Hoofdstroomschakelaar
Max. Napięcie: 48V, Amper: 300A, Maks. natężenie prądu: 1000 Amper (5 czas trwania w sekundach), Przyłącze: 2 x 10mm, typ montażu: powierzchnia monta&, Otwór Ø: Ø68.8mm, odległość pomiedzy otworami: 68.8mm, Stopień ochrony: IP66.
Meer informatie
| Aansluiting | 2 x 10mm |
|---|---|
| Ampère | 300 |
| Bevestiging | Oppervlak |
| Gat afstand (mm) | 68.8 |
| Gat Ø (mm) | Ø68.8mm |
| IP klasse | IP54 |
| Max. amperage | 1000 Ampère (5 Seconden) |
| Max Volt | 48V |
| Merk | Sparex |
| Uitvoering | Standaard |
| Voltage | 12-48V |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 56,02
Excl. BTW:
€ 46,30
€ 47,63
Excl. BTW:
€ 39,36
Excl. BTW:
