
calcActive())">
€ 1.300,05
Excl. BTW:
€ 1.074,42
€ 1.105,04
Excl. BTW:
€ 913,26
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- numer artykułu
- 40018384
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,8 (211 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Weasler WWE2480 710mm
Moc 540RPM: 52HP, Seria: AW35/W2480,
Meer informatie
| Długość (mm) | 710 |
|---|---|
| Mark | Weasler |
| Typ | Groothoekaftakas enkelzijdig |
| Długość mm | 32 x 76mm |
| Seria (niemiecki) | AW35/W2480 |
| profil rury | Lemon |
| Wymiary przyłącze ciągnika | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Połączenie B | 80° Groothoek |
| Wymiary przyłącza maszyny | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Połączenie A | Snelsluiting |
| Eenheid | Per stuk |
| Binnenbuis | 1bGA |
| Buitenbuis | 2aG |
| Max. aantal pk bij 540 rpm | 52 |
| Veiligheidsmarkering | CE-normering |
| Smeerinterval kruisstuk | 8 uur |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 1.300,05
Excl. BTW:
€ 1.074,42
€ 1.105,04
Excl. BTW:
€ 913,26
Excl. BTW:
