Smalle V-snaar XPA x 1682mm (12,7x9mm) | XPAX1682
numer artykułu
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPA x 1682mm (12,7x9mm) | XPAX1682
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPA, een binnenlengte van 1637mm, een werklengte van 1682mm, een buitenlengte van 1700mm en een hoogte van 9mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 12.7mm met de codering SK.
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPA x 1682mm (12,7x9mm) | XPAX1682